Okna a dveře

Plastová okna a dveře nejvyšší kvality

  • 5 komorový profilový systém SOFTLINE 70 AD, který svými vlastnostmi představuje optimální variantu pro plastová okna náročných zákazníků
    Koeficient prostupu tepla okna Uw až 1,0 W/(m2K).
  • 7 komorový profilový systém SOFTLINE 82 MD určený pro zákazníky požadující skvělé vlastnosti profilového systému a hodnot tepelné izolace.
    Koeficient prostupu tepla okna Uw až 0,75 W/(m2K).
  • 6 komorový profilový systém ALPHALINE 90 MD určený pro náročné zákazníky požadující vynikající hodnoty tepelné izolace.
    Koeficient prostupu tepla okna Uw až 0,77 W/(m2K).

Není okno jako okno - rozdíl je v kvalitě. A to nejen v kvalitě samotného plastového profilu, ale také v jeho zpracování, tj. výrobě samotných plastových oken a v neposlední řadě také montáži plastových oken

Naše plastová okna splňují přísné požadavky kladené na plastové okno. Každý den musí okna odolávat rozmarům počasí, chrání nás před venkovním hlukem a v neposlední řadě šetří topnou energii a tím snižují naše náklady.

Věnujte proto také pozornost i dalším komponentům, které jsou nedílnou součástí plastových oken. Jedná se především o izolační skla, celoobvodové kování a další okenní příslušenství.


Plastová okna VEKA
Poznejte výhody plastových profilů VEKA třídy A pro kvalitní plastová okna a dveře.

Prospekty Partneři